Her finner du våre ansatte og kontaktinformasjon til hver enkelt.

N.K.S. Veiledningssenter Vest-Norge

 

Unni Selstø
      Unni Aase Selstø

      Regionleder

      Epost: unni.selsto@veiledningssenter.no 

      Tlf: 516 64 202 / 952 88 061

 

Bilde av smilende Jannike Østenstad
     Jannike T. Østenstad

    Barneansvarlig/Veileder Vest-Norge

    Epost: Jannike.ostenstad@veiledningssenter.no

    Tlf: 948 10 068

 

Bildet av Solveig Fjermestad fra veiledningssenter Vest
    Solveig Fjermestad

    Barneansvarlig/Veileder Vest-Norge

    Epost: Solveig.fjermestad@veiledningssenter.no

    Tlf: 414 46 867 

 

Silje Arstein ved veiledningssenter vest
    Silje Arstein

    Veileder Vest-Norge

    Epost: Silje.arstein@veiledningssenter.no 

    Tlf: 952 69 063

 

Ingvild Teigland
  Ingvild Teigland Didriksen

    Veileder Vest-Norge

    Epost: ingvild.didriksen@veiledningssenter.no 

    Tlf: 450 02 171

 

N.K.S. Veiledningssenter Midt- og Nord-Norge
Grete Rugland veiledningssenter Midt og Nord
    Grete Sætermo Rugland

    Regionleder

    Epost: grete.rugland@veiledningssenter.no

    Tlf: 957 23 262

 

Eva Grøntvedt, veiledningssenter Midt
    Eva Grøntvedt

    Veileder Midt-Norge

    Epost: eva.grontvedt@veiledningssenter.no

    Tlf: 922 50 132

 

Lisbeth K. Lorentzen, veiledningssenter Midt og Nord
    Lisbeth Karine Lorentzen

    Veileder Midt-Norge

    Epost: lisbeth.lorentzen@veiledningssenter.no

    Tlf: 975 09 250

 

Anne-Gudrun Klæth Lyngsmo, veiledningssenter Midt
    Anne-Gudrun Klæth Lyngsmo

    Veileder Midt-Norge

    Epost: Anne-gudrun.lyngsmo@veiledningssenter.no

    Tlf: 481 27 900

 

Line Østgård Ottem, veiledningssenter Nord
    Line Østgård Ottem

    Veileder Nord-Norge

    Epost: Line.ottem@veiledningssenter.no

    Tlf: 902 15 055

 

Susanne Nymark
  Susanne Freding Nymark

    Veileder Nord-Norge

    Epost: Susanne.nymark@veiledningssenter.no 

    Tlf: 468 55 262

 

N.K.S. Veiledningssenter Sør-Øst
 
Tove Dalene Wærnes
  Tove Dalene Wærnes

  Regionleder Sør-Øst

  Epost: tove.dalene.Warnes@veiledningssenter.no
  Tlf: 952 58 392 

 

Mette Sterner
    Mette Sterner 

    Veileder Sør-Øst avd. Skien

     Epost: Mette.sterner@veiledningssenter.no 
     Tlf: 90113959 / fellesnr 355 27 705 

 

Kjersti nøklegård
   Kjersti Nøklegård

   Barneansvarlig og veileder Sør-Øst av. Skien
   Epost: kjersti.noklegard@veiledningssenter.no
   Tlf: 909 93 549 / fellesnr 355 27 705


 

Bjørn Ole Heliksen
    Bjørn Ole Heliksen

    Veileder Sør-Øst avd. Oslo

    Epost:  bjorn.ole.helliksen@veiledningssenter.no
    Tlf: 489 53 693 / fellesnr 355 27 705

 

Kirsti Halvorsen
   Kirsti Halvorsen
   Fagkonsulent og Veileder Sør-Øst avd. Oslo  

   Epost:  kirsti.halvorsern@veiledningssenter.no
   Tlf: 489 53 693 / fellesnr 35527705

 

 

Eli Vasstrand
Eli Vasstrand
   Veileder Sør-Øst avd. Oslo  

   Epost:  eli.vasstrand@veiledningssenter.no
   Tlf: 944 99 944 / fellesnr 35527705